Vítejte na stránkách obce Popice, dnes je , svátek má

Zpravodaj 2020

náhled titulních stran

Vydání jarního zpravodaje se prozatím odsouvá. Nový termín uzávěrky bude včas uveden na popickém infokanálu, facebooku i zde.

Příspěvky do  jarního vydání zpravodaje zasílejte nejpozději do ................... na e-mailové adresy: popickyzpravodaj@seznam.cz anebo noly@volny.cz, případně osobně na adresu: Lída Novotná, K Myslivně 169, Popice, telefon: 737 588 341.

Prosím také organizace a spolky, aby zaslaly plány svých akcí na období ...................

REDAKCE ČTENÁŘŮM

Redakce děkuje všem, kdo svými příspěvky a fotkami obohacují náš zpravodaj. I nadále můžete přispívat svými obrázky, poznámkami, přáními, náměty a nápady. Stačí sdělit ústně nebo písemně kterémukoliv ze členů redakce (jsou uvedeni v tiráži časopisu) nebo některému ze zastupitelů obce. Komunikovat lze i elektronicky a telefonicky.

Email: popickyzpravodaj@seznam.cz  nebo  noly@volny.cz,  tel.: 737 588 341

V časopise je možné také zveřejňovat inzeráty a reklamy firem

Ceník inzerce:

·         celá strana (A4) 1600,- Kč

·         půl strany (A5) 800,- Kč

·         čtvrt strany (A6) 400,- Kč

·         osmina strany (A7) 240,- Kč

·         řádková inzerce typu prodám - koupím zdarma

·         blahopřání s fotografií 40,- kč

·         firemní logo na titulní straně + 1 článek ročně 2000,-Kč

Termín další uzávěrky bude včas zveřejněn na Infokanálu.